Menu

instgram 2

11. července 2017

Ještě stále hledáte osobní dárek na památku k narozeninám dětem?

ORIGINÁLNÍ KNIHA


Moc dobře si pamatuji, jak jsem řešila co dám Elišce k jejím prvním narozeninám. Něco, co vydrží, bude nádherné, ale i cenově dostupné a co jí udělá radost teď, ale i za 20 let. V tomto článku bych vám chtěla ukázat tu nejosobnější knížku každého dítěte s nádhernými ilustracemi. Ale proč si tahle knížka zaslouží recenzi? Není to žádné velké nakladatelství, které knížky vydává, nýbrž dva manželé kteří mají teprve rok eshop www.originalniknihy.cz a knihy mají opravdu nádherné.

Knihy u nich seženete jak v klučičích, tak i holčičích verzích, ale i podle věku a daného tématu. Já jsem zvolila teď novinku o Báječném dnu víly Elišky, samozřejmě název knihy volíte podle jména dítka.


Při objednávání na vás vykoukne hned několik políček třeba jako nejlepší kamarádka dítěte, barva vlasů a očí dítěte, taky kde žije a kdy se narodilo, jaká je nejoblíbenější barva a to z toho důvodu, že je vše krásně zapojené do děje pohádky.

 Ach ty krásné ilustrace, kromě děje, který je psaný o dítěti, se třeba jméno vyskytne napsané na postýlce víly. Zde musím složit obrovskou poklonu Petře Šolcové za nádherně odvedenou práci právě při ilustrování této pohádky.

Eliška strašně ráda v knížce listuje a čteme jí stále dokola a určitě až povyroste, naučíme se i pár říkanek, které v knížce také najdete.

Knížku vám určitě doporučuji a vím, že s ní uděláte radost každému obdarovanému dítěti. Seznam titulů a eshop najdete ZDE !

Žádné komentáře:

Okomentovat